DOVOLENÉ ambulancí BH-Nemocnice Vimperk a.s.

Aktualizováno: pondělí 19. červenec 2021

DOVOLENÉ  ambulancí BH-Nemocnice Vimperk a.s.

chirurgická ambulance                      26/7  -  15/8 2021

rentgen                                                  2/8  -  15/8 2021

ortopedie Dr. Janeček                        21/7 , 28/7, 18/8 , 25/8

ortopedie Dr. Frýba, Dr. Znojemský    5/8 , 12/8 , 19/8, 2/9 , 9/9

psychiatrie                                           11/8  -  25/8 2021

PL pro děti a dorost                              9/8  -  22/8 2021

PL pro dospělé Zdíkov                         2/8  -  22/8 2021

Návštěvy od 15.7.2021

Aktualizováno: čtvrtek 15. červenec 2021

Návštěvy v BH-Nemocnice Vimperk a.s. od 15.7.2021

Domov seniorů + Domov pro osoby se zdravotním postižením + Sociální  lůžka
 po  předchozí telefonické domluvě se sociálním pracovníkem

tel: 736 670 621, 775 859 310, 388 400 145

Návštěvy umožněny:

Po- Pá    14:00 – 17:00 hod. v návštěvní místnosti nebo v areálu nemocnice

Navštěvující osoba u spodního vchodu zavolá telefonem na oddělení a vyčká příchodu personálu

388 400 128 ... Domov seniorů

388 400 116 ... Domov pro osoby se zdravotním postižením

388 400 115 ... Sociální  lůžka

Doba návštěvy: max 20 minut

• Doloží negativní antigenní test ne starší 72 hod. s negativním výsledkem, negativní PCR test ne starší 7 dnů

• nebo doklad o prodělání onemocnění COVID 19 v době 180 dnů před dnem návštěvy

• nebo certifikát MZČR o očkování proti COVID 19 a od aplikace v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní po aplikaci druhé dávky, jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní po aplikaci dávky

a zároveň očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID 19

nutno po celou dobu návštěvy používat osobní Respirátor FFP2

Testování návštěv neprovádíme, respirátory neposkytujeme!!!!!

Návštěvy na LDN

Návštěvy umožněny:

úterý, čtvrtek, sobota a neděle       14:00 – 16:00 hod.

Návštěva se nahlásí na sesterně, max. 2 osoby ke klientovi , max 20 minut,
event. po domluvě může návštěva s klientem ven v rámci areálu nemocnice.

Návštěvy proníhají za stejných podmínek jako soc. služby..

Video kontakt pro klienty sociální služby

Aktualizováno: pátek 24. duben 2020

Nově: Video kontakt  pro klienty sociální služby

pro klienty domova seniorů, domova pro osoby se zdravotním postižením a sociálních lůžek máme k dispozici tablety pro video kontakt

jak na to: na vašem počítači, tabletu nebo telefonu musíte mít nainstalovaný Skype, který získáte pro PC zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/, na Androidu přes obchod Google Play a pro Apple přes Apple App Store. Musíte se do Skypu zaregistrovat přes váš email nebo telefon, přihlásit se a přidat si do kontaktů:

a pak už jen kliknout na sluchátko (kameru) a vyčkat

Z provozních důvodů prosíme realizovat spojení

PO-PÁ v době od:  9 - 11:30                                          SO-Ne, svátky:  10 - 11:30

13 - 16:30                                                                     13 - 16:30

19 - 21:30                                                                     19 - 21:30

Společnost Philip Morris ČR a.s. ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Nadací Charty 77 spustila, za přispění dalších partnerů (Mall.cz, Vodafone a deník BLESK), unikátní projekt „Tablet od srdce“. Díky němu a daru, který jsme skrze něj obdrželi, jsme nyní spustili audiovizuální komunikaci prostřednictvím digitálního tabletu, který je nyní v našem zařízení k dispozici.

Telefonní číslo tabletu, se kterým se můžete spojit výhradně prostřednictvím aplikace WhatsApp  je  775 899 207
(na toto číslo nevolejte běžným telefonním hovorem, nikam se nedovoláte)

Tablet obsluhuje náš pracovník a je v provozu denně od 9:00 do 14:00 hod. Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci WhatsApp, (https://www.whatsapp.com/download). Hovory a videohovory WhatsApp využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos.

Náš pracovník po přijetí hovoru vyhledá Vašeho blízkého a bude asistovat při navázání komunikace. V případě, že se nedovoláte, pokusíme se Vám zavolat zpět po ukončení hovorů těch, kteří se dovolali před Vámi. Aby se dostalo na všechny, prosíme, respektujte maximální dobu hovoru 10 min.