Lepší péče každý den.

Nemocnice Vimperk

Nemocnice Vimperk je zdravotnické zařízení poskytující tzv. následnou péči, a to jak zdravotní, tak navazující sociální péči včetně rehabilitačních služeb a řady dalších ambulantních služeb pod jednou střechou. Disponujeme odpovídajícím přístrojovým vybavením a především týmem zkušených pracovníků poskytující zdravotní, sociální a pečovatelskou péči a řadu doprovodných servisních služeb.

Naši zaměstnanci Naši zaměstnanci
Kvalita péče Kvalita péče
Naše zodpovědnost Naše zodpovědnost

Pivovarská 158, 385 01 Vimperk

Zobrazit v Google mapách

Poskytovaná péče

Specializujeme se na následnou a sociální péči. Najdete u nás i řadu ambulantních služeb. V současnosti máme 43 lůžek následné péče a 22 sociálních lůžek. Domov pro osoby se zdravotním postižením poskytuje 30 lůžek a Domov seniorů 23 lůžek.

Pacienti a návštěvy

Vše potřebné, co potřebujete vědět před hospitalizací či návštěvou, se dozvíte v sekci Pacienti a návštěvy. Najdete zde návštěvní hodiny, vše co potřebujete vědět před hospitalizací a potřebné dokumenty ke stažení.

Kariéra

V současnosti má nemocnice cca 120 zaměstnanců. V personální oblasti se zaměřujeme na podporu dalšího vzdělávání. Pokud Vás naše nemocnice oslovila, v sekci Kariéra a vzdělávání se dozvíte více.

Aktuální volné pracovní pozice

Kontaktujte nás

Máte pro nás nějakou otázku, pochvalu či třeba nápad na zlepšení? Rádi si jej přečteme.