Informace o záměru ukončení provozování zdravotních služeb ve Zdíkově

Aktualizováno: čtvrtek 26. září 2019

Informace o záměru ukončení provozování zdravotních služeb

v souladu s ust. § 59 a § 23 odst. 3 zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), ve znění pozdějších předpisů

Poskytovatel zdravotních služeb:

BH – Nemocnice Vimperk a.s.
se sídlem: Pivovarská 158/26, Vimperk II, 385 01 Vimperk

oznamuje, že k datu 30. 11. 2019 hodlá ukončit poskytování zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství pro dospělé v místě poskytování zdravotních služeb Zdíkov 269, 384 72 Zdíkov.

V poskytování zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství pro dospělé hodlá v místě poskytování zdravotních služeb Zdíkov 269, 384 72 Zdíkov, od 1. 12. 2019 pokračovat společnost:

G8 OPEN s.r.o.
se sídlem: 1. máje 67, 281 63 Kozojedy
(dále jen „nový poskytovatel“)

Pacienti, kteří si jako poskytovatele zdravotních služeb zvolí jiného než nového poskytovatele, mohou v termínu do 15. 11. 2019 na adrese Zdíkov 269, 384 72 Zdíkov, požádat o předání své zdravotnické dokumentace tomuto poskytovateli jimi zvolenému.

V Praze dne 26. 9. 2019

BH – Nemocnice Vimperk a.s.
                                                                                   Ing. Andrea Sklenářová v. r.
                                                                                   členka představenstva

Oznámení o záměru ukončení provozování zdravotních služeb v tištěné podobě

Aktualizováno: pátek 21. srpen 2015

15-9-2015

Nově připravujeme

Aktualizováno: čtvrtek 20. září 2018

Do našeho týmu hledáme... :-)

Aktualizováno: čtvrtek 7. únor 2019

Vzhledem ke stále se zlepšujícím službám a rostoucím potřebám do našeho zdravotnického zařízení pro zvyšování kvality stále hledáme a vítáme spolupráci s dalšími pracovníky pracujícími v příslušných odbornostech. Nabízíme dobré pracovní podmínky a práci v příjemném profesionálním kolektivu.

• lékaře s patřičnou odbornou způsobilostí
  • zdravotní a pečovatelský personál
  • pracovníky zajišťující servisní činnosti
  • fyzioterapeuty

Své nabídky včetně profesního životopisu můžete zasílat na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Automaticky předpokládáme, že uchazeči si vybrali a znají svou profesi, kterou chtějí zodpovědně a svědomitě vykonávat v rámci poskytované péče. Pracovníci jsou morálně a trestně bezúhonní a nic nebrání vykonávat všechny činnosti profesionálně.

Na oddělení ambulantní či lůžkové péče nemocnice Vimperk hledáme kolegu/kolegyni na pozici

• FYZIOTERAPEUT/KA

V týmu rádi uvítáme kolegu/kolegyni, který/á má:

• Odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.
  • Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, není podmínkou.
  • Praxe výhodou.
  • Profesionální přístup ke klientům.
  • Schopnost jednat s lidmi a naslouchat jejich problémům, trpělivost, zručnost a cit v prstech.
  • Korektní a laskavé vystupování.
  • Flexibilitu a chuť učit se novému.

Nabízíme spolupráci:

• na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • jednosměnný provoz
  • zajímavou nabídku zaměstnaneckých benefitů
  • účast na školicích akcích v rámci dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Oslovila Vás naše nabídka?