Transparentní účet

Aktualizováno: pátek 6. květen 2022

Oznamujeme zřízení transparentního účtu pro účely veřejné podpory BH-Nemocnice Vimperk.

Účet byl otevřen u ČSOB  9777444111/0300 v měně CZK

(IBAN CZ27 0300 0000 0097 7744 4111)

Odkaz na transparentní účet vedený u ČSOB

Návštěvy v BH-Nemocnice Vimperk a.s.

Aktualizováno: čtvrtek 5. květen 2022

Návštěvy v BH-Nemocnice Vimperk a.s.

Domov seniorů + Sociální  lůžka
Domov pro osoby se zdravotním postižením

Od 2.5.2022  návštěvy umožněny:  každý den 13:00 – 17:30 hod.

Návštěvy na LDN

po předchozí telefonické domluvě se sociálním pracovníkem
od 8 – 15 hod v pracovní dny na tel. 388 400 113

Návštěvy umožněny:

středa, pátek a neděle od 13 – 16 hodin v návštěvní místnosti nebo v areálu nemocnice

Navštěvující osoba vyjede velkým výtahem do 1. patra a zavolá telefonem na oddělení a vyčká příchodu personálu

388 400 111- LDN

Doba návštěvy: max 20 minut v návštěvní místnosti nebo v areálu nemocnice

Návštěvy budou muset doložit bezinfekčnost

• doklad o očkování covid-19
  • doklad o prodělané nemoci covid-19 (ne starší 6 měsíců)
  • výsledek antigenního testu (ne starší 24 hodin)

a zároveň očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID 19.
Nutno po celou dobu návštěvy používat osobní Respirátor FFP2.

Video kontakt pro klienty sociální služby

Aktualizováno: středa 22. září 2021

Nově: Video kontakt  pro klienty sociální služby

pro klienty domova seniorů, domova pro osoby se zdravotním postižením a sociálních lůžek máme k dispozici tablety pro video kontakt